Shoqërohen në polici disa mjekë në Spitalin e Traumës, akuzohen për korrupsion

- Gazeta Telegraf

Shoqërohen në polici disa mjekë në Spitalin e Traumës, akuzohen për korrupsion

Disa mjekë të Spitalit të Traumës, janë shoqëruar këtë të premte në komisariat.

Ende nuk dihen shkaqet dhe motivacionet e këtyre shoqërimeve, por mjekët janë shoqëruar gjatë momentit që ata ushtronin detyrën.

Autoritetet tregohen mjaft të rezervuar për detajet dhe motivin e shoqërimeve, por dyshohet se ata jane të përfshirë në korrupsion.Lexoni të gjitha në Gazeta Telegraf